ImgWonders
  1. Homepage
  2. @faencyfries
FÆNCY FRIES (@faencyfries) Instagram Profile Photo

faencyfries

FÆNCY FRIES

První český street food koncept specializovaný na hranolky z čerstvých brambor od lokálních dodavatelů. Ve dvanácti městech - seznam najdete na webu

http://www.faencyfries.cz/

FÆNCY FRIES (@faencyfries) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by FÆNCY FRIES (@faencyfries)

V Liberci a Pardubicích teď máme nově prodlouženou otevírací dobu - v pátek do 21:00 a v sobotu do 20:00.

Už za týden se uvidíme na Colours! Najdete nás stejně jako loni na dvou lokalitách, ve stejných zónách.

První hranolky ve Frýdku-Místku jsou tady!

Víte jak vznikla brambora týdne? "Když jsme jezdili po festivalech, tak nám vítr rozfoukával ubrousky na stole. Tak jsem vzal bramboru, a použil ji jako závaží. A ubrousky už nelítaly. Hosté se nás začali ptát, co to je za výjimečnou bramboru. My jsme jim s ledovým klidem řekli, že to je brambora dne. A nakonec se z vtipu stala důležitá součást našich provozoven," popisuje Honza.

KONEČNĚ! V pondělí otevřeme pobočku ve Frýdku-Místku. Potkáme se? ❤️

Na státní svátky v pátek a v sobotu si dáme malou pauzu. Oba dva dny budeme mít otevřeno jen v Havířově a Prešově. České Budějovice budou mít otevřeno zase jenom v pátek 🙂 V pondělí se zase potkáme. Užijte si prodloužený víkend!

Zítra otevíráme festivalou sezonu na @fingersupfest! Je to naše oblíbené zakončení školního roku, ze kterého se stává tradice. A pak se uvidíme na dalších festivalech! ✌🏻 📸: @kristinahli

Tak co ten citronovobazalkový dip, chutnal vám? Zdá se nám, že jo! Teploty se s náma nemažou, takže to vypadá, že musíme udělat víc takových letních dipů. Máte nějaký tip? :)

Tento týden bude novince z minulého týdne dělat společnost naše osvědčená klasika! Kari dip nastupuje tento týden 🔥

Co dělat v sobotu? Třeba zajít na procházku a u toho si dát hranolky! ❤️ Protože všechny naše pobočky mají otevřeno i v sobotu!

Už je to rok, co jsme otevřeli naši pobočku v Brně a chceme vám moc poděkovat za celý rok, co jste nás tady podporovali a navštěvovali! Brněnská gastronomie je vyhlášená, a my jsme rádi, že můžeme být její součástí. Děkujeme ❤️

René byl před pár dny na poli, aby se podíval, jak je na tom naše úroda raných brambor. Deštivý květen a horký červen nám přidělal nejednu vrásku na čele. Nakonec to ale vypadá, že by sklizeň mohla být ještě lepší než loni! Na rané brambory se moc těšíme, protože se z nich dělají skvělé hranolky.

České zlato = české pivo? Podle nás jsou to české brambory. Dvakrát dozlatova smažené, v bílém kornoutu FÆNCY FRIES ❤️

English Turkish