ImgWonders
  1. Homepage
  2. @besiktas
  3. 1976409638920511058
Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram Profile Photo

besiktas

Beşiktaş JK 🏆

Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

https://bjk.com.tr/

+90 2129481903

webmaster@bjk.com.tr

Başkanımız Fikret Orman, beIN SPORTS yayınına telefon ile katıldı ve açıklamalarda bulundu. Orman’ın açıklamalarından s - 1976409638920511058

Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram Profile Photo
besiktas

Beşiktaş JK 🏆

 image by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) with caption : "Başkanımız Fikret Orman, beIN SPORTS yayınına telefon ile katıldı ve açıklamalarda bulundu.

Orman’ın açıklamalarından s" - 1976409638920511058

Başkanımız Fikret Orman, beIN SPORTS yayınına telefon ile katıldı ve açıklamalarda bulundu. Orman’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle: “Beşiktaş artık iyi bir hava yakaladı. Camia ve takım adına, statta iyi bir hava var o da sahaya etki ediyor.” "Kagawa kendini ispat etmiş bir oyuncu. Burada konuşulması gereken şey Burak Yılmaz. Taraftarımız maçtan evvel onu tribünlere çağırdı. Oyuncu da moral buldu. İki tane inanılmaz gol attı. Beşiktaş'ta neler yapabileceğini gösterdi.” "Konuşulması gereken konulardan biri de Mirin. Vida'yla iyi bir ekip haline geldiler. Beşiktaş iyi bir yola girdi. Kulübümüzün üzerinde negatif bir etki olmuştu, artık bu negatif enerji yok. Şampiyonluk bizim karar vereceğimiz bir şey değil, daha çok maç var. Güzel bir yarış olacak. Beşiktaş, takımıyla camiasıyla o yarışın içinde olacaktır.” "Beşiktaş maç kazanmışken, galibiyetler geliyorken maç biter bitmez 'O gitti bu geldi' deniyor. Bunların konuşulmasını doğru bulmuyorum. Şenol Güneş'in sezon sonunda bizimle olan sözleşmesi bitiyor. Benim de yönetim sürem mayıs ayında bitiyor, kongremiz var. Sezon sonunda zaten bütün kulüplerde bir yapılanma olacak, halen UEFA ve TFF'yle birlikte bir çalışma yürütüyoruz. Sezon sonunda hepimiz yeniden yapılanmaya ve daralmaya gideceğiz gibi görünüyor. Ama şu an bizim gündemimizde ne bu konu ne seçim ne de başka bir şey var. Sezon sonuna kadar hepimizin tek motivasyonu kalan maçlarımızı kazanmak.” "Şenol Güneş'le olan bireysel ilişkim, çok yüksek seviyededir, birbirimizi çok severiz ve kendisi takımın başında. Beşiktaş'ın hocasını göndermek gibi bir niyeti yok. Hoca da 'Sezon sonuna kadar kontratım var' diyor zaten. Ben de aynı şeyi söylüyorum. Sezon bittiğinde hocayla oturur konuşuruz.” "Biz Şenol Hoca ile Bursaspor ile sözleşmesi bitince oturduk, anlaştık. Şimdi Beşiktaş ile sözleşmesi bitince yine oturur konuşuruz. Ayrıca kendisinin adının Milli Takım ile anılması veya Lucescu'nun ayrılması durumunda Milli Takım'ın başına geçmesi de gayet normal. Ama yine dediğim gibi bütün bu olasılıkları sezon sonunda hocamızla oturup konuşup değerlendiririz. Yönetim Kurulu, taraftarlarımız ve futbolcularımız hepimiz hocamızı çok seviyoruz.”

Comments

English Turkish