ImgWonders
  1. Homepage
  2. @besiktas
  3. 1954486338027826576
Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram Profile Photo

besiktas

Beşiktaş JK 🏆

Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

https://bjk.com.tr/

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Antalya kampında bir basın toplantısı düzenledi. “Burak Yılmaz, futbolu çok seviyor. Bu - 1954486338027826576

Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram Profile Photo
besiktas

Beşiktaş JK 🏆

 image by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) with caption : "Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Antalya kampında bir basın toplantısı düzenledi.
“Burak Yılmaz, futbolu çok seviyor. Bu" - 1954486338027826576

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Antalya kampında bir basın toplantısı düzenledi. “Burak Yılmaz, futbolu çok seviyor. Burak gittiği her yerde başarılı oldu. Daha önce birlikte çalıştığım bir oyuncu. Yıpratılmasını doğru bulmuyorum. Hataları herkesin olduğu gibi onun da var. Burak’ın burada olmasından mutluluk duyuyorum. Türkiye’nin en iyi iki forveti Burak Yılmaz ve Cenk Tosun’dur. Burak Beşiktaşlı ve Camiaya uygun bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Maliyet olarak alabileceğimiz en uygun oyuncuyu aldık. Beşiktaş taraftarıyla Beşiktaşlı Burak kucaklaşacaktır. Burak da görevlerini eksiksiz yaparak takıma katkı vermeli.” “Ligin ilk yarısında basit kayıplar yaptık ve geride kaldık. Oyunumuz eleştiri konusu oldu. Takımda kalacak oyuncuların tam performansla oynaması lazım. Hiçbir mazarete sığınmadan yüzde yüz performansla oynamamız gerekiyor. En azından ikinci yarıda en iyi oyunu oynayan takım olmalıyız. İkinci yarıda her maçı final gibi oynamalıyız. Puanları toplayıp rakiplerin durumuna bakacağız.” “Bir takımda uzun süre görev yapmanın artıları ve eksileri vardır. Beşiktaş camiası beni istediği sürece gitmem. Beşiktaş’ta iyi izler bıraktığımı düşünüyorum. Beşiktaş’ta mutluyum.” “Tolgay önemli bir oyuncu. Oynamadığı zaman mutsuz oluyor ve etrafa negatif enerji veriyor. Gökhan Töre yetenekli oyuncu. Oynaması gerekiyor. Vagner Love bizde tutmadı. Oynamadığı zaman sorun yapmadı. Sinerji alamadık. Love’un oynamadan takımda durması mali ve teknik açıdan kötü br durum. Tolga Zengin’in mukavelesi bitiyor.” “Mirin’i birkaç yıldır takip ediyorduk. İlk istediğimizde hem pahalıydı hem de takımı vermek istemiyordu. Bu sezon ise uygun bir ortam oluştu. Çabuk ve teknik bir oyuncu. Takıma katkı yapacaktır.” “Caner’in toparlanma durumu var. Adriano kart cezalısı olduğu için ilk maçta olmayacak. Gökhan Gönül şu anda iyi çalışıyor. Oğuzhan yetenekli bir oyuncu ve bu yeteneklerini sahaya yansıtmasını bekliyoruz. Ljajic ile birlikte oynadıklarında sıkıntı ortaya çıkıyor. O nedenle birini tercih ediyorum. Oğuzhan ve Ljajic’den hücumda daha etkili olmalarını bekliyorum. Babel’den ilk yarıda istediğimiz verimi alamadık. Larin iyi durumda. Fatih kendini geliştirdi.”

Comments

English Turkish